×
Rodzinka.pl: Rodzice na zawsze (68)

Rodzinka.pl: Rodzice na zawsze (68)

serial komediowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Kacper wchodzi wiek, w którym młodzi ludzie buntują się przeciwko nakazom. Tomek poucza Kubę, jak należy omijać rodzicielskie zakazy. Jego wskazówki okazują się niezwykle cenne.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trzeci sezon serialu komediowego o przygodach Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich oraz ich synów. Najstarszy Tomek (Maciej Musiał) wiąże się z koleżanką z klasy Magdą (Olga Kalicka). Niestety wiele czasu upłynie, nim Natalia zaakceptuje jego ukochaną. Z powodu złego zachowania Kuba (Adam Zdrójkowski) musi zmienić szkołę i przenosi się do prywatnej placówki. Zakłada kapelę, z którą planuje wydanie płyty. Z kolei Kacper (Mateusz Pawłowski) zaczyna domagać się od rodziców równego traktowania. Przeżywa też swoją pierwszą miłosną fascynację. Chłopcy zakładają mamie konto na Facebooku. Profil Boskiej zaczynają odwiedzać jej dawne miłości.

W tym odcinku

Kacper wchodzi wiek, w którym młodzi ludzie buntują się przeciwko nakazom. Chłopiec zaczyna sprawiać problemy wychowawcze. Tomek poucza Kubę, jak należy omijać rodzicielskie zakazy. Jego wskazówki okazują się niezwykle cenne. Najstarszy z braci Boskich pod nieobecność rodziców urządza w domu huczną imprezę. Tymczasem do Kuby przychodzi w odwiedziny koleżanka. Wszyscy zastanawiają się, czy to jego dziewczyna.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także