Rodzinka.pl: Dorastanie (120)

Rodzinka.pl: Dorastanie (120)

serial komediowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Natalia znajduje w pokoju Kacpra pismo erotyczne. Zamiast przejść do sedna, tłumaczy chłopcu, czym jest rodzina. Zauważa, że powinna porozmawiać także z mężem, który nie żałuje sobie wina.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców. Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem i tworzą zgodną parę. Wraz z dziećmi - Tomkiem (Maciej Musiał), Kubą (Adam Zdrójkowski) i najmłodszym Kacprem (Mateusz Pawłowski) - mieszkają pod Warszawą. Małżonków czeka wyprowadza najstarszego z synów. Chłopak jednak regularnie odwiedza bliskich. Tymczasem Natalia zapowiada, że wybiera się na studia.

W tym odcinku

Natalia znajduje w pokoju Kacpra czasopismo erotyczne. Postanawia poważnie pomówić z synem. Zamiast od razu przejść do sedna, tłumaczy chłopcu, czym jest rodzina. Przy okazji zauważa, że powinna porozmawiać także z mężem. Ostatnio Ludwik nie odmawia sobie wina. Tomek idzie na imieniny babci. Zazdrości przyjacielowi. W tym czasie Bolo prowadzi bujne życie erotyczne.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także