Rodzinka.pl: Bratnia dusza (70)

Rodzinka.pl: Bratnia dusza (70)

serial komediowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Kuba ratuje rodziców przed wydatkami remontowymi. Kacper ma zaprezentować w szkole urządzenie własnej roboty. Pomaga mu Ludwik. Piotrek, kolega Kuby, szuka dla niego idealnej dziewczyny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trzeci sezon serialu komediowego o przygodach Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich oraz ich synów. Najstarszy Tomek (Maciej Musiał) wiąże się z koleżanką z klasy Magdą (Olga Kalicka). Niestety wiele czasu upłynie, nim Natalia zaakceptuje jego ukochaną. Z powodu złego zachowania Kuba (Adam Zdrójkowski) musi zmienić szkołę i przenosi się do prywatnej placówki. Zakłada kapelę, z którą planuje wydanie płyty. Z kolei Kacper (Mateusz Pawłowski) zaczyna domagać się od rodziców równego traktowania. Przeżywa też swoją pierwszą miłosną fascynację. Chłopcy zakładają mamie konto na Facebooku. Profil Boskiej zaczynają odwiedzać jej dawne miłości.

W tym odcinku

Kuba ratuje rodziców przed wydatkami na remont. Kacper ma zaprezentować w szkole zbudowane przez siebie urządzenie. Pomaga mu Ludwik. Piotrek, kolega Kuby, szuka dla niego idealnej dziewczyny. Bolo pomaga Tomkowi wrócić do zdrowia. Natalia wpada na pomysł, jak nakłonić najstarszego z synów do zwierzeń.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także