x
Rodzinka.pl: Ból rozstania (133)

Rodzinka.pl: Ból rozstania (133)

serial komediowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka, Karol Klementewicz
W skrócie:Tomek mówi bliskim, że zerwał z Magdą. Ludwik pociesza syna. Ku zaskoczeniu ojca w trakcie rozmowy chłopak odbiera kilkanaście SMS-ów od koleżanek, do których dotarła wieść o jego rozstaniu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W uporządkowanym życiu Boskich zapanuje chaos. W związku z remontem domu do Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) wprowadzą się dziadkowie (Halina Skoczyńska i Michał Grudziński). Babcia Janina próbuje przejąć kontrolę nad domownikami, ku rozpaczy prawowitej pani domu. Ku utrapieniu rodziców grzeczny Kacperek (Mateusz Pawłowski) wkracza w trudny wiek, a Kuba (Adam Zdrójkowski) znów wpakuje się kłopoty. Z kolei Tomek (Maciej Musiał) zrywa z Magdą. Rezygnuje z wynajmowanego mieszkania i wraca do rodziny. W ten sposób trzy pokolenia Boskich spotkają się pod jednym dachem.

W tym odcinku

Tomek oznajmia rodzinie, że zerwał z Magdą. Ludwik pociesza syna i tłumaczy, że czas leczy rany i szybko zapomni o miłosnym niepowodzeniu. Ku zaskoczeniu ojca w trakcie rozmowy chłopak odbiera kilkanaście SMS-ów od koleżanek, do których dotarła wieść o jego rozstaniu. Wciąż dostaje nowe wiadomości. Marek doradza Kacperkowi, jak zwrócić na siebie uwagę płci pięknej. Okazuje się, że chłopca bardziej ciekawi, co zrobić, by dziewczyny przestały się nim interesować.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także