Rodzinka.pl: W kolejce do urologa (274)

Rodzinka.pl: W kolejce do urologa (274)

7.1/10
serial komediowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Ludwik brudzi się, jedząc śledzie. Właśnie wtedy odkrywa, że w domu nie ma wody. Tomek i Magda kłócą się po kolacji z rodzicami. Natalia martwi się o ich związek. Boski chce poprawić humor żonie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 14 listopada
dziś
22:10 TVP HD
niedziela, 17 listopada
za 3 dni
4:20 TVP Seriale
niedziela, 17 listopada
za 3 dni
19:25 TVP Seriale
czwartek, 21 listopada
za 7 dni
21:35 TVP HD
niedziela, 24 listopada
za 10 dni
3:55 TVP Seriale

Opis

Zaprawieni w rodzicielskich bojach Natalia i Ludwik teraz zostają dziadkami! Oznacza to duże zmiany w całej rodzinie. Natalia stara się perfekcyjnie wypaść w roli babci, przekazując Magdzie i Tomkowi całą swoją wiedzę. Ludwik z rozbawieniem obserwuje jej starania, ale sam oczywiście nie pozostaje obojętny na urok wnuczki. Wciąż opowiadając o niej Markowi, powoduje mały kryzys w ich męskich relacjach. Jedynie Kacperek opiera się temu szaleństwu i z nostalgią wspomina czasy, gdy mieszkał z Tomkiem pod jednym dachem. Kuba podejmuje próby ustatkowania się, także w kwestii miłości.

W tym odcinku

Ludwik brudzi się, jedząc śledzie. Właśnie wtedy odkrywa, że w domu nie ma wody. Tomek i Magda kłócą się po wspólnej kolacji z rodzicami. Natalia martwi się o ich związek. Boski, by poprawić żonie humor, zabiera ją do kina i na zakupy. Wracają w szampańskich nastrojach, ale atmosferę psuje Kacper, który przyznaje się, że miał wypadek. Natalii robi się słabo. Agata przychodzi do Ludwika. Mówi mu o swoich wątpliwościach dotyczących studiowania architektury. Filip skarży się Pauli, że kobiety są okrutne. Natalia Viola i Maria wyznają sobie miłość.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także