Przyjaciółki (60)

Przyjaciółki

sezon 5 odc. 60

6.9/10
serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska
Reżyseria:Grzegorz Kuczeriszka
W skrócie:Szymon prosi Ingę o rękę. Znowu zamieszkuje z ukochaną i jej córką. W końcu spotyka również ojca Gruszewskiej. Anka poznaje chłopaka Julki. Z kolei w jej życiu uczuciowym nie układa się najlepiej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne perypetie czterech koleżanek. W tym sezonie uczucie Patrycji (Joanna Liszowska) i Michała (Marcin Rogacewicz) zostanie wystawione na ciężką próbę. Kochan straci swój salon fryzjerski. Tymczasem pojawi się kolejna szansa na adopcję. Zakochana Inga (Małgorzata Socha) układa sobie życie z Szymonem (Filip Bobek). Gruszewska ma tylko wątpliwości, czy partner odnajdzie się w roli ojca Hani. Na dodatek w jej życiu pojawi się jeszcze jeden mężczyzna. W końcu Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) jest szczęśliwa: znalazła nową miłość i otworzyła z Ingą muffiniarnię. Niestety w jej życie ponownie wkroczy były mąż Paweł (Bartek Kasprzykowski), który wraz z nową partnerką (Marta Żmuda-Trzebiatowska) wprowadzi się do starego domu i będzie próbował go przejąć. Tymczasem przypadkowe spotkanie Zuzy (Anita Sokołowska) z przystojnym Jerzym (Mariusz Bonaszewski) wywraca poukładane życie pani dyrektor do góry nogami. Markiewicz zupełnie traci dla niego głowę. Wkrótce okazuje się, że ukochany jest blisko związany z jej przyjaciółką - Ingą.

W tym odcinku

Okazuje się, że Patrycja jest ciężko chora. Na dodatek odkrywa, że spodziewa się dziecka. Ze względu na jej stan zdrowia wszyscy namawiają ją na aborcję. Przed Patrycją i Michałem ciężkie chwile. Na szczęście oboje mogą liczyć na wsparcie przyjaciół. Szymon prosi Ingę o rękę i znowu zamieszkuje z ukochaną i jej córką. W końcu poznaje również Jerzego, ojca Gruszewskiej. Niestety nie wszystko układa się najlepiej. Narzeczeni zupełnie inaczej wyobrażają sobie swoje wesele. Zakochani nie potrafią dojść do porozumienia. Anka poznaje nowego chłopaka Julki. Z kolei w jej życiu uczuciowym nie układa się najlepiej - spędza coraz mniej czasu z Maćkiem. Zuza pomaga Kate wyjść z marazmu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także