x
Przyjaciółki (44)

Przyjaciółki

sezon 4 odc. 44

serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska
Reżyseria:Grzegorz Kuczeriszka
W skrócie:Prezes zleca Zuzie i Alicji wspólne przygotowanie raportu. Łukasz wyraźnie oczarował nową pracownicę. Anka próbuje się skontaktować z Iwoną. Ma też złe przeczucia związane z Krzysztofem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ciąg dalszy perypetii Zuzy Markiewicz (Anita Sokołowska), Anki Strzeleckiej (Magda Stużyńska), Ingi Gruszewskiej (Małgorzata Socha) i Patrycji Kochan (Joanna Liszowska). Zuza nie potrafi odnaleźć się w roli przyszłej matki. Nie jest pewna, czy na pewno chce tego dziecka. Na dodatek w jej banku pojawia się tajemnicza Alicja (Katarzyna Zielińska). Patrycja i Michał (Marcin Rogacewicz) znowu będą razem. Być może w końcu staną na ślubnym kobiercu. Patrycja wciąż marzy o dziecku. Możliwe, że wspólnie uda im się stworzyć dom dla adoptowanego chłopca. Anka odżywa po wygranej sprawie rozwodowej. Strzelecka zawrze pewną niezwykłą znajomość. Tymczasem sielanka zakochanych Ingi i Szymona (Filip Bobek) nie potrwa długo. W życiu mężczyzny pojawi się bowiem pewna kobieta (Anna Dereszowska). Ich związek zostanie wystawiony na ciężką próbę.

W tym odcinku

Prezes zleca Zuzie i Alicji wspólne przygotowanie raportu. Łukasz wyraźnie oczarował nową pracownicę. Alicja spędza z nim dużo czasu i znika w jego towarzystwie na długie godziny. To daje Markiewicz przewagę, którą postanawia wykorzystać. Tymczasem Filip tęskni za Andżeliką. Czeka na list od matki, który niestety nie nadchodzi. Aby poprawić chłopcu nastrój, Patrycja zabiera go na przejażdżkę autobusem piętrowym, podobnym do tych, które jeżdżą po ulicach Londynu. Anka próbuje się skontaktować z Iwoną. Koleżanka nie przyszła do pracy. Na dodatek ma złe przeczucia związane z Krzysztofem. Niestety potwierdzają się - mężczyzna jest w ciężkim stanie. Inga rezygnuje z weekendowego wyjazdu z Szymonem. Uważa, że powinni dać sobie czas, by przemyśleć, co tak naprawdę czują. W mieszkaniu Patrycji i Michała zjawia się Andżelika. Kobieta wróciła z Anglii, ponieważ tęskniła za synem. Małżeństwo jest zaniepokojone. Teraz gdy Andżelika jest w kraju, może się ubiegać o wyłączne prawo do opieki nad Filipem. Anka spotyka się z Maćkiem. Zamierza mu powiedzieć, że nie jest zainteresowana randkami. Mężczyzna jest rozbrajająco zabawny. Strzelecka daje się ponieść chwili. Paweł odwiedzą ją wieczorem, zaraz po jej spotkaniu z Maćkiem. Anka wygląda bardzo atrakcyjnie. Były mąż pod wpływem impulsu próbuje ją pocałować. Strzelecka odpycha go. Wściekły Paweł wybiega. Niebawem w drzwiach domu Anki zjawiają się policjanci.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także