x
Przyjaciółki (43)

Przyjaciółki

sezon 4 odc. 43

serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska
Reżyseria:Grzegorz Kuczeriszka
W skrócie:Dorota odwiedza Ingę. Już w progu opowiada o swoich niepowodzeniach. Szybko jednak zapomina o troskach, gdy słyszy, że Szymon ma żonę. Anka urządza przyjęcie, na które zaprasza Filipa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ciąg dalszy perypetii Zuzy Markiewicz (Anita Sokołowska), Anki Strzeleckiej (Magda Stużyńska), Ingi Gruszewskiej (Małgorzata Socha) i Patrycji Kochan (Joanna Liszowska). Zuza nie potrafi odnaleźć się w roli przyszłej matki. Nie jest pewna, czy na pewno chce tego dziecka. Na dodatek w jej banku pojawia się tajemnicza Alicja (Katarzyna Zielińska). Patrycja i Michał (Marcin Rogacewicz) znowu będą razem. Być może w końcu staną na ślubnym kobiercu. Patrycja wciąż marzy o dziecku. Możliwe, że wspólnie uda im się stworzyć dom dla adoptowanego chłopca. Anka odżywa po wygranej sprawie rozwodowej. Strzelecka zawrze pewną niezwykłą znajomość. Tymczasem sielanka zakochanych Ingi i Szymona (Filip Bobek) nie potrwa długo. W życiu mężczyzny pojawi się bowiem pewna kobieta (Anna Dereszowska). Ich związek zostanie wystawiony na ciężką próbę.

W tym odcinku

Dorota odwiedza Ingę. Już w progu opowiada o swoich niepowodzeniach. Szybko jednak zapomina o troskach, gdy słyszy, że Szymon ma żonę. Paulina zaczepia Ingę na podwórku. Radzi Gruszewskiej, by zrezygnowała z Szymona. Zapewnia, że będzie walczyła o męża, i wierzy, że on w głębi serca wciąż ją kocha. Na prośbę Patrycji Anka urządza u siebie przyjęcie, na które zaprasza Filipa. Dla chłopca to spore przeżycie, ponieważ nigdy jeszcze nie był w gościach. Prezes firmy, w której pracuje Zuza, decyduje, że Markiewicz ma się podzielić swoimi obowiązkami z nową pracownicą Alicją (Katarzyna Zielińska). Kobieta czuje się zagrożona, lecz nie zamierza się tak łatwo poddać. Nie chce też z nikim dzielić się Dagmarem. Krzysztof czeka na Ankę pod jej sklepem. Jest wyjątkowo natarczywy. Próbuje się umówić ze Strzelecką. Nadchodzi dzień ślubu Patrycji i Michała. Stempel czesze Kochan na tę okazję. Tymczasem świadek pana młodego złapał wirusa. Skromna uroczystość, którą miały urządzić przyjaciółki Kochan, okaże się wyjątkowym, pełnym niespodzianek dniem, którego narzeczeni długo nie zapomną. Do sklepu Anki przybiega zdenerwowany Tomek. Towar, który jej ostatnio przywiózł, by zatruty. Iwona przypomina sobie, że sprzedała wódkę Krzysztofowi, który przedstawił się jako znajomy Anki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także