Przyjaciele 8: The One with the Red Sweater (2)

Przyjaciele 8: The One with the Red Sweater (2)

(Friends: The One with the Red Sweater)

serial komediowy USA 2001-2002
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc
Reżyseria:David Schwimmer
W skrócie:Monica i Phoebe zastanawiają się, z kim Rachel jest w ciąży. Ona z kolei rozważa, czy powinna powiadomić niczego niepodejrzewającego ojca dziecka. Joey sądzi, że to Phoebe będzie matką.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 25 lutego
jutro
19:30 Comedy Central
środa, 26 lutego
pojutrze
12:30 Comedy Central
sobota, 29 lutego
za 5 dni
11:00 Comedy Central
sobota, 29 lutego
za 5 dni
21:00 Comedy Central Family

Opis

Serial opowiada o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Mieszkają właściwie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, a najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Monica i Phoebe zastanawiają się, z kim Rachel jest w ciąży. Ta z kolei rozważa, czy powinna powiadomić niczego niepodejrzewającego ojca dziecka. Joey jest przekonany, że to Phoebe będzie matką. Prosi ją o rękę. Ross i Chandler usilnie poszukują zdjęć z wesela. Wygląda na to, że Chandler je zgubił. Monica umówiła się z mężem, że wspólnie otworzą prezenty ślubne. Nie wytrzymuje jednak i zaczyna sama rozpakowywać paczki. Znajomi znajdują sweter, który najwyraźniej należy do tajemniczego ojca dziecka Rachel. Phoebe, myśląc, że to Tag jest tatą, aranżuje spotkanie Rachel i jej byłego chłopaka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także