Przyjaciele 8: The One After I Do (1)

Przyjaciele 8: The One After I Do (1)

(Friends: The One After I Do)

serial komediowy USA 2001-2002   od 7 lat
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc
Reżyseria:Kevin Bright
W skrócie:Trwa przyjęcie weselne Moniki i Chandlera. Chcąc zrobić niespodziankę przyszłej żonie, Chandler przed ślubem pobierał lekcje tańca. Na przyjęciu Ross próbuje poderwać uroczą blondynkę, Monę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 7 sierpnia
pojutrze
19:00 Comedy Central
sobota, 8 sierpnia
za 3 dni
19:30 Comedy Central
poniedziałek, 10 sierpnia
za 5 dni
12:00 Comedy Central
środa, 12 sierpnia
za 7 dni
21:00 Polsat Comedy Central Extra

Opis

Serial opowiada o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Mieszkają właściwie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, a najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Trwa przyjęcie weselne Moniki i Chandlera. Okazuje się, że pan młody, chcąc zrobić przyjemność i niespodziankę przyszłej żonie, przed ślubem pobierał lekcje tańca. Mimo tego niezbyt dobrze wypada na parkiecie. Na przyjęciu Ross próbuje poderwać uroczą blondynkę, Monę. Jego małe oszustwo obraca się przeciwko niemu. Zamiast usiąść przy stoliku z piękną nieznajomą, przychodzi mu towarzyszyć grupce rozwydrzonych dzieci. Joey próbuje zrobić dobre wrażenie na znanym producencie broadwayowskim, Dennisie Phillipsie. Chce otrzymać rolę w jednym z jego przedstawień. Wszystkich zaskakuje wiadomość o ciąży Rachel. Przyjaciółki za wszelką cenę pragną dowiedzieć się, kto jest ojcem. Rachel nie chce jednak tego ujawnić.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także