Przyjaciele 8: The One Where Rachel Tells... (3)

Przyjaciele 8: The One Where Rachel Tells... (3)

(Friends: The One Where Rachel Tells...)

serial komediowy USA 2001-2002
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc
Reżyseria:Sheldon Epps
W skrócie:Okazuje się, że Ross jest ojcem dziecka Rachel. Mężczyzna proponuje jej małżeństwo. Monica i Chandler wyjeżdżają na miesiąc miodowy. Phoebe i Joey próbują się dostać do ich apartamentu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 3 września
za 12 dni
19:30 Comedy Central

Opis

Serial opowiada o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Mieszkają właściwie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, a najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Wychodzi na jaw, że ojcem dziecka Rachel jest Ross. Zszokowany mężczyzna po jakimś czasie proponuje przyjaciółce małżeństwo. Ostatecznie jednak oboje dochodzą do wniosku, że uczucie między nimi nie jest na tyle silne, by brać ślub. Rachel zamierza korzystać natomiast z rodzicielskiego doświadczenia Rossa. Monica i Chandler wyjeżdżają na miesiąc miodowy. Podczas ich nieobecności Phoebe i Joey próbują się dostać do ich apartamentu. Ponieważ para nie zostawiła im swoich kluczy, wymyślają historyjkę o ulatniającym się gazie, by wejść do środka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także