Przyjaciele 8: The One with the Rumor (9)

Przyjaciele 8: The One with the Rumor (9)

(Friends: The One with the Rumor)

serial komediowy USA 2001-2002
Występują:Jennifer Aniston, Brad Pitt, Courteney Cox, Lisa Kudrow
Reżyseria:Gary Halvorson
W skrócie:Monica organizuje obiad z okazji Święta Dziękczynienia. Zaprasza Willa (Brad Pitt), przyjaciela ze szkoły. Nie zapomniał on Rachel, która mu się naraziła. Chce wyrównać z nią rachunki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Mieszkają właściwie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, a najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Monica organizuje specjalny obiad z okazji Święta Dziękczynienia. Zaprasza Willa (Brad Pitt), przyjaciela ze szkoły średniej, który był wówczas jedynym uczniem grubszym od niej. Okazuje się, że od tamtych czasów wiele się zmieniło. Will, podobnie jak Monica, sporo schudł, a przy tym wyprzystojniał. Nie zapomniał Rachel, która szczególnie się mu kiedyś naraziła. Zamierza teraz wyrównać z nią rachunki. Rachel nie może sobie przypomnieć, o co mu chodzi. Nie wie, że to właśnie Will jest odpowiedzialny za rozpuszczenie pewnej plotki o niej.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)