Przyjaciele 8: The One with Joey's Interview (19)

Przyjaciele 8: The One with Joey's Interview (19)

(Friends: The One with Joey's Interview)

serial komediowy USA 2001-2002
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc
Reżyseria:Gary Halvorson
W skrócie:Joey powraca do obsady serialu, w którym grał dawniej. Cieszy się, ale nie chce, by popularne czasopismo opublikowało jego sylwetkę lub wywiad z nim. Rachel przekonuje go do zmiany decyzji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Mieszkają właściwie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, a najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Joey powrócił do obsady serialu, w którym kiedyś grał. Jest zachwycony, ponieważ jego nazwisko zostało wykorzystane w krzyżówce w popularnym magazynie. Nie chce jednak, by na łamach czasopisma umieszczono jego sylwetkę. Ostatni wywiad wpędził go bowiem w duże kłopoty. Przez swoją nadmierną szczerość w rozmowie z dziennikarzem producenci wyrzucili go z pracy. Rachel, która chciałaby przez chwilę stać się popularna, przekonuje Joeya, by ponownie rozważył propozycję udzielenia wywiadu i wspomniał w nim o niej. Przyjaciel daje się w końcu przekonać. Prosi jednak, by wszyscy znajomi byli obecni na spotkaniu z reporterem i pilnowali, by znowu nie powiedział czegoś kontrowersyjnego. Staje się to pretekstem do wspomnień o sytuacjach, w których Joey nie potrafił zachować dyskrecji.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)