PitBull (29)

PitBull (29)

8.2/10
serial sensacyjny Polska 2008   od 16 lat
Występują:Marcin Dorociński, Andrzej Grabowski, Paweł Królikowski, Michał Kula
Reżyseria:Greg Zgliński, Patryk Vega
W skrócie:Po wyjściu z więzienia Jabol jest ignorowany przez znajomych. Upokorzony, zabija jednego z braci. Mimo starań Gebelsowi nie udaje się ochronić przed Jabolem drugiego z braci.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy stołecznych policjantów. Po wydarzeniach w Magdalence w Wydziale do Walki z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw zachodzi wiele zmian. Nielat rezygnuje z pracy w policji i wyjeżdża do Irlandii. Nowy naczelnik (Redbad Klijnstra) jest człowiekiem, dla którego bardziej niż sprawa liczy się statystyka. Zdegradowany Barszczyk (Michał Kula) jako policjant operacyjny pracuje w sekcji Gebelsa (Andrzej Grabowski). Do wydziału trafia młoda i pełna zapału policjantka Renata (Hanna Konarowska) oraz gwałtowny i pewny siebie podkomisarz Robert Nimski zwany Łapką (Michał Żurawski).

W tym odcinku

Po wyjściu z więzienia Jabol jest ostentacyjnie ignorowany przez swoich znajomych. Upokorzony zabija jednego z braci, którzy najbardziej z niego drwili. Gebels i Łapka docierają do dziewczyny poszukiwanego przestępcy. Z podsłuchu i bilingów jej telefonu dowiadują się, że się z nią kontaktował. Gebelsowi nie udaje się ochronić drugiego z braci, który również zostaje zabity przez Jabola. Niebawem ginie też sam zabójca. Artak spotyka się z trzema biznesmenami w sprawie biopaliw i wspólnych inwestycji. Zabija jednego z nich.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także