PitBull (26)

PitBull (26)

serial sensacyjny Polska 2008   od 16 lat
Występują:Marcin Dorociński, Andrzej Grabowski, Paweł Królikowski, Michał Kula
Reżyseria:Katarzyna Adamik, Patryk Vega
W skrócie:Kubuś zostaje uprowadzony na zlecenie groźnego przestępcy Artaka. Czeczeńcy chcą wykonać na nim wyrok. Do sprawy zostaje włączony Despero, któremu udaje się wybronić Kubusia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy stołecznych policjantów. Po wydarzeniach w Magdalence w Wydziale do Walki z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw zachodzi wiele zmian. Nielat rezygnuje z pracy w policji i wyjeżdża do Irlandii. Nowy naczelnik (Redbad Klijnstra) jest człowiekiem, dla którego bardziej niż sprawa liczy się statystyka. Zdegradowany Barszczyk (Michał Kula) jako policjant operacyjny pracuje w sekcji Gebelsa (Andrzej Grabowski). Do wydziału trafia młoda i pełna zapału policjantka Renata (Hanna Konarowska) oraz gwałtowny i pewny siebie podkomisarz Robert Nimski zwany Łapką (Michał Żurawski).

W tym odcinku

Dżemma i jej mąż pilnie uczęszczają na sesje z psychoterapeutą. Uzyskują zadziwiającą opinię. Kubuś zostaje uprowadzony na zlecenie groźnego przestępcy Artaka. Czeczeńcy wiedzą, że mężczyzna jest policyjnym informatorem i chcą wykonać na nim wyrok. Do sprawy zostaje włączony Despero, któremu udaje się wybronić Kubusia. Jednak Artak nie ustępuje. Łapka poszukuje zaginionego taksówkarza. Pomaga mu siostra ofiary. Sprawcę przestępstwa udaje się ustalić na podstawie analizy bilingów. U sąsiada Gebelsa, młodego narkomana geja dochodzi do tragedii. Policjant kolejny raz stara się mu pomóc.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)