PitBull (28)

PitBull (28)

8.2/10
serial sensacyjny Polska 2008   od 16 lat
Występują:Marcin Dorociński, Andrzej Grabowski, Paweł Królikowski, Michał Kula
Reżyseria:Greg Zgliński, Patryk Vega
W skrócie:Czterech chłopców znajduje w Kanale Żerańskim zwłoki 25- letniej kobiety. Policja poszukuje podejrzanych o zbrodnię mężczyzn. Gebels, Igor i Despero szukają skradzionej z komisariatu broni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy stołecznych policjantów. Po wydarzeniach w Magdalence w Wydziale do Walki z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw zachodzi wiele zmian. Nielat rezygnuje z pracy w policji i wyjeżdża do Irlandii. Nowy naczelnik (Redbad Klijnstra) jest człowiekiem, dla którego bardziej niż sprawa liczy się statystyka. Zdegradowany Barszczyk (Michał Kula) jako policjant operacyjny pracuje w sekcji Gebelsa (Andrzej Grabowski). Do wydziału trafia młoda i pełna zapału policjantka Renata (Hanna Konarowska) oraz gwałtowny i pewny siebie podkomisarz Robert Nimski zwany Łapką (Michał Żurawski).

W tym odcinku

Czterech chłopców znajduje w Kanale Żerańskim zwłoki 25-letniej kobiety. Policja poszukuje dwóch mężczyzn, którzy byli widziani w tym miejscu dzień przed zdarzeniem. Gebels, Igor i Despero szukają skradzionej z komisariatu broni. Tymczasem na parkingu jednego z centrów handlowych Artak dokonuje egzekucji pistoletem należącym do Gebelsa. Przybyli na miejsce zbrodni policjanci robią wszystko, by ukryć ten fakt. Gebels i Łapka znajdują w garażu Artaka samochód, który został skradziony w Gdańsku. Występują do prokuratora o nakaz rewizji, ale gdy przyjeżdżają ponownie do domu gangstera, auta już tam nie ma. Gebels jest przekonany, że Artak ma informatora wśród policjantów.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także