PitBull (27)

PitBull (27)

8.2/10
serial sensacyjny Polska 2008   od 16 lat
Występują:Marcin Dorociński, Andrzej Grabowski, Paweł Królikowski, Michał Kula
Reżyseria:Katarzyna Adamik, Patryk Vega
W skrócie:Policjanci zajmują się sprawą syna pani Deckiej, wdowy po prominentnym funkcjonariuszu MSWiA. Renata odkrywa, że jest on zastraszany przez grupę łobuzów. Barszczyk przesłuchuje tę grupę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy stołecznych policjantów. Po wydarzeniach w Magdalence w Wydziale do Walki z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw zachodzi wiele zmian. Nielat rezygnuje z pracy w policji i wyjeżdża do Irlandii. Nowy naczelnik (Redbad Klijnstra) jest człowiekiem, dla którego bardziej niż sprawa liczy się statystyka. Zdegradowany Barszczyk (Michał Kula) jako policjant operacyjny pracuje w sekcji Gebelsa (Andrzej Grabowski). Do wydziału trafia młoda i pełna zapału policjantka Renata (Hanna Konarowska) oraz gwałtowny i pewny siebie podkomisarz Robert Nimski zwany Łapką (Michał Żurawski).

W tym odcinku

Policjanci zajmują się sprawą syna pani Deckiej - wdowy po prominentnym funkcjonariuszu MSWiA. Renata odkrywa, że młody Decki jest zastraszany przez lokalną grupę łobuzów. Barszczyk bezmyślnie wykorzystuje notatki koleżanki i przesłuchuje terroryzującą chłopaka młodzież. Na efekty tego działania nie trzeba długo czekać. Po zlikwidowaniu Kubusia Artak chce uregulować współpracę ze swoimi ludźmi i wyeliminować nielojalnych. Na Despera pada podejrzenie, że to on usunął swojego informatora. Tymczasem gangi Artaka i Kiruna zaczynają ze sobą rywalizować.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także