Pingwiny z Madagaskaru: Tańczący z duszami/ Prawo dżungli (18)

Pingwiny z Madagaskaru

sezon 1 odc. 18: Tańczący z duszami/ Prawo dżungli

(The Penguins of Madagascar: Out of the Groove/ Jungle Law)

serial animowany USA 2008-2010   od 7 lat
W skrócie:Julian jest zmartwiony faktem, że taniec pawianów podoba się widzom bardziej niż ten w jego wykonaniu. Przeprowadza próbę sabotażu i w zoo gaśnie światło.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 11 kwietnia
za 5 dni
12:20 Nicktoons
czwartek, 16 kwietnia
za 10 dni
17:00 Paramount Channel
piątek, 17 kwietnia
za 11 dni
16:00 Paramount Channel

Opis

Kontynuacja przygód czterech pingwinów znanych z kinowego hitu "Madagaskar". Pewny siebie Skipper to lider grupy, Kowalski jest strategiem i pomysłodawcą każdej z akcji, Rico to specjalista od zadań specjalnych, a najniższy rangą Szeregowy wykonuje prace pomocnicze i pełni funkcje chłopca na posyłki. Po wydarzeniach z filmu lew Alex, hipopotamica Gloria, żyrafa Melman i zebra Marty zostają w Afryce. Grupa pingwinich komandosów wraca do Central Parku, by przejąć kontrolę nad zoo. Misja komplikuje się, gdy pingwiny odkrywają, że zabrał się z nimi pasażer na gapę - Król Julian i jego banda lemurów.

W tym odcinku

Julian jest zmartwiony faktem, że taniec pawianów podoba się widzom bardziej niż ten w jego wykonaniu. Przeprowadza próbę sabotażu, jednak pawiany kradną jego "duszę". W zoo gaśnie światło. Julian przekonuje wszystkich, że powinni nawrócić się na "prawo dżungli". W placówce zaczyna panować chaos.

Zobacz także