Pingwiny z Madagaskaru 2: Kabum!/ Hełm (2)

Pingwiny z Madagaskaru

sezon 2 odc. 2: Kabum!/ Hełm

(The Penguins of Madagascar: Kaboom and Kabust/ The Helmet)

serial animowany USA 2010-2012   od 7 lat
W skrócie:Pingwiny wysyłają Rico, by pomógł królowi Julianowi. Nie wiedzą, że tych dwóch połączy przyjaźń i wspólna pasja - wybuchy. Julian kradnie Kowalskiemu hełm, który urzeczywistnia myśli.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 25 listopada
jutro
17:30 Paramount Channel
czwartek, 26 listopada
pojutrze
16:30 Paramount Channel
sobota, 28 listopada
za 4 dni
6:00 Paramount Channel
niedziela, 29 listopada
za 5 dni
3:30 Paramount Channel
niedziela, 29 listopada
za 5 dni
5:30 Paramount Channel
sobota, 5 grudnia
za 11 dni
6:00 Paramount Channel
niedziela, 6 grudnia
za 12 dni
5:30 Paramount Channel

Opis

Kontynuacja przygód czterech pingwinów znanych z kinowego hitu "Madagaskar". Pewny siebie Skiper to lider grupy, Kowalski jest strategiem i pomysłodawcą każdej z akcji, Rico to specjalista od zadań specjalnych, a najniższy rangą Szeregowy wykonuje prace pomocnicze i pełni funkcje chłopca na posyłki. Po wydarzeniach z filmu lew Alex, hipopotamica Gloria, żyrafa Melman i zebra Marty zostają w Afryce. Grupa pingwinich komandosów wraca do Central Parku, by przejąć kontrolę nad zoo. Misja komplikuje się, gdy pingwiny odkrywają, że zabrał się z nimi pasażer na gapę - Król Julian i jego banda lemurów.

W tym odcinku

Pingwiny wysyłają Rico, by pomógł Królowi Julianowi. Nie spodziewają się, że tych dwóch połączy przyjaźń i wspólna pasja - wybuchy. Julian kradnie Kowalskiemu hełm, który urzeczywistnia myśli. Pingwiny muszą go ratować.

Zobacz także