Pingwiny z Madagaskaru 2: Zwierzęta domowe/Tyci-tyci (30)

Pingwiny z Madagaskaru

sezon 2 odc. 30: Zwierzęta domowe/Tyci-tyci

(The Penguins of Madagascar: Pet's Peeved/Byte-Sized)

serial animowany USA 2010-2012   od 7 lat
W skrócie:Bliźniaki Wezuwiusz adoptują Juliana i Morta. Następnie zabierają ich do swojego luksusowego apartamentu. Lemury czeka straszny los.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 1 października
za 5 dni
1:20 Nicktoons
poniedziałek, 5 października
za 9 dni
17:45 TV Puls 2
wtorek, 6 października
za 10 dni
7:10 Nicktoons
środa, 7 października
za 11 dni
16:50 TV Puls 2

Opis

Kontynuacja przygód czterech pingwinów znanych z kinowego hitu "Madagaskar". Pewny siebie Skiper to lider grupy, Kowalski jest strategiem i pomysłodawcą każdej z akcji, Rico to specjalista od zadań specjalnych, a najniższy rangą Szeregowy wykonuje prace pomocnicze i pełni funkcje chłopca na posyłki. Po wydarzeniach z filmu lew Alex, hipopotamica Gloria, żyrafa Melman i zebra Marty zostają w Afryce. Grupa pingwinich komandosów wraca do Central Parku, by przejąć kontrolę nad zoo. Misja komplikuje się, gdy pingwiny odkrywają, że zabrał się z nimi pasażer na gapę - Król Julian i jego banda lemurów.

W tym odcinku

Rozpieszczeni bracia Wezuwiusz postanawiają zaadoptować większość zwierząt znajdujących się w nowojorskim zoo. Chcą bawić się z nimi w swoim domu. O zgodę proszą Alice, która w obawie przed prawnikami chłopców, zgadza się. Ostatecznie wybór rozpieszczonych braci pada na Skippera i Króla Juliana. Wkrótce do apartamentowca braci Wezuwiusz wyrusza ekipa ratunkowa z zoo. Tymczasem Kowalski konstruuje niewielkie nanoroboty, które mają ochraniać pingwiny przed niebezpieczeństwem. Początkowo wszystko idzie po jego myśli, jednak później przez Barry'ego sytuacja się komplikuje.

Zobacz także