Pierwsza miłość (4180)
| Występują: | Aneta Zając, Grażyna Wolszczak, Karol Strasburger, Aleksandra Zienkiewicz |
|---|---|
| Reżyseria: | Jakub Miszczak, Marzena Szołtysik, Natalia Siwicka, Wojciech Todorow |
| W skrócie: | Alan chce udowodnić swą niewinność. Kacper drąży temat dziecka, co drażni Marysię. Na urodzinach Julka wypowiada życzenie, którego nikt się nie spodziewał. Angelika chce, by matka zostawiła Bolesława. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| poniedziałek, 23 marca za 13 dni |
18:00 | Polsat |
Opis
Grupa zaprzyjaźnionych mieszkańców Wrocławia i Wadlewa staje oko w oko z serią dramatycznych, a nierzadko także tragicznych wydarzeń. Marysia nadal nie potrafi zaufać swojej teściowej, Izabeli. Sypie się także życie osobiste jej kuzynki, Kingi, która doświadcza przedwczesnego porodu i dowiaduje się w końcu, że Janek ma dziecko z inną kobietą. Jej matka, Teresa, wikła się zaś w niebezpieczną relację z psychopatą Mateuszem. Również Marta nie może się oprzeć Brunonowi, który jest podejrzewany o zabójstwo. Emilka stara się zaś przetrwać rozłąkę z przebywającym w więzieniu Bartkiem. Tymczasem w Wadlewie pojawia się Jurek (Jacek Knap), nowy lekarz. Mężczyzna zakochuje się w Adriannie. Dominika, bliźniaczka Marysi, wraz ze swoją wspólniczką, Karmą (Monika Dawidziuk), staje się osią nowych intryg.
W tym odcinku
Nikt nie wierzy w niewinność Alana, co budzi jego frustrację. Chcąc wrobić w kradzież Jamesa, spotyka się z nim i chce nagrać, jak ten przyznaje się do winy. James jednak orientuje się, o co chodzi i pogrąża oponenta. Kacper drąży temat dziecka, co jest wyraźnie nie w smak Marysi. Podczas urodzin Julki, gdy dziewczyna ma zdmuchnąć świeczki, wypowiada życzenie, którego nikt się nie spodziewał: marzy o tym, by poznać swojego biologicznego ojca. Angelika próbuje namówić matkę na porzucenie Bolesława i rozpoczęcie nowego życia. Eliza wie, że to mrzonki, jednak nie mówi tego córce. Na meczu Iskry Eliza nieoczekiwanie przyciąga uwagę jednego z kibiców.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Aneta Zając
jako Marysia oraz Dominika -
Grażyna Wolszczak
jako Grażyna Weksler -
Karol Strasburger
jako Karol Weksler -
Aleksandra Zienkiewicz
jako Kinga Kulczycka -
Anna Ilczuk
jako Emilia -
Paweł Krucz
jako Błażej Król -
Paweł Okoński
jako Marian Śmiałek -
Rafał Kwietniewski
jako lekarz Bartek Miedzianowski -
Łukasz Płoszajski
jako Artur Kulczycki -
Dominika Kojro
jako Ola Król -
Jan Jankowski
jako Grzegorz Król -
Agnieszka Wielgosz
jako Malwina Florek -
Halszka Lehman
jako Wiktoria -
Michał Mikołajczak
jako policjant Piotr Majczyk -
Urszula Dębska
jako Sabina Weksler -
Marcin Rogacewicz
jako Ksawery -
Błażej Michalski
jako Mikołaj "Mikser" Serczyński
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Jakub Miszczak
reżyseria
-
Marzena Szołtysik
reżyseria
-
Natalia Siwicka
reżyseria
-
Wojciech Todorow
reżyseria
Zobacz także
- Pierwsza miłość (4171) - serial obyczajowy - dziś, 10 marca 18:00
- Pierwsza miłość (4172) - serial obyczajowy - środa, 11 marca 18:00
- Pierwsza miłość (4173) - serial obyczajowy - czwartek, 12 marca 18:00
- Pierwsza miłość (4174) - serial obyczajowy - piątek, 13 marca 18:00
- Pierwsza miłość (4175) - serial obyczajowy - poniedziałek, 16 marca 18:00
- Pierwsza miłość (4176) - serial obyczajowy - wtorek, 17 marca 18:00
- Pierwsza miłość (4177) - serial obyczajowy - środa, 18 marca 18:00
- Pierwsza miłość (4178) - serial obyczajowy - czwartek, 19 marca 18:00
- Pierwsza miłość (4179) - serial obyczajowy - piątek, 20 marca 18:00
