Pierwsza miłość
odc. 4138
| Występują: | Aneta Zając, Grażyna Wolszczak, Karol Strasburger, Aleksandra Zienkiewicz |
|---|---|
| Reżyseria: | Jakub Miszczak, Marzena Szołtysik, Natalia Siwicka, Wojciech Todorow |
| W skrócie: | Jędrek bierze obowiązki Lucynki na siebie. Maurycy zaczyna się domyślać, że kuzyn coś czuje do jego żony. Marek zauważa, że jednej z sal w klinice pilnuje policja. Podstępem dostaje się do środka. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| czwartek, 22 stycznia za 12 dni |
18:00 | Polsat |
Opis
Grupa zaprzyjaźnionych mieszkańców Wrocławia i Wadlewa staje oko w oko z serią dramatycznych, a nierzadko także tragicznych wydarzeń. Marysia nadal nie potrafi zaufać swojej teściowej, Izabeli. Sypie się także życie osobiste jej kuzynki, Kingi, która doświadcza przedwczesnego porodu i dowiaduje się w końcu, że Janek ma dziecko z inną kobietą. Jej matka, Teresa, wikła się zaś w niebezpieczną relację z psychopatą Mateuszem. Również Marta nie może się oprzeć Brunonowi, który jest podejrzewany o zabójstwo. Emilka stara się zaś przetrwać rozłąkę z przebywającym w więzieniu Bartkiem. Tymczasem w Wadlewie pojawia się Jurek (Jacek Knap), nowy lekarz. Mężczyzna zakochuje się w Adriannie. Dominika, bliźniaczka Marysi, wraz ze swoją wspólniczką, Karmą (Monika Dawidziuk), staje się osią nowych intryg.
W tym odcinku
Lucynka ma wolniejszy dzień. Może odpocząć dzięki temu, że Jędrek chwilowo wziął jej obowiązki na siebie. Maurycego dziwi to poświęcenie. Zaczyna się domyślać, że kuzyn coś czuje do jego żony. Lilka kolejny raz nie odbiera telefonów od Kingi. Zdenerwowana kobieta postanawia skonsultować się z adwokatem w sprawie podziału opieki nad Polą. Janek, któremu nie podoba się zachowanie żony, prosi ją, by zachowała rozsądek, ale Kinga go ignoruje. Marek zauważa, że jednej z sal w klinice pilnuje policja. Gdy zapytany o to Kacper wymawia się od odpowiedzi, mężczyzna podstępem dostaje się do środka. To, co widzi, wprawia go w osłupienie.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Aneta Zając
jako Marysia oraz Dominika -
Grażyna Wolszczak
jako Grażyna Weksler -
Karol Strasburger
jako Karol Weksler -
Aleksandra Zienkiewicz
jako Kinga Kulczycka -
Anna Ilczuk
jako Emilia -
Paweł Krucz
jako Błażej Król -
Paweł Okoński
jako Marian Śmiałek -
Rafał Kwietniewski
jako lekarz Bartek Miedzianowski -
Łukasz Płoszajski
jako Artur Kulczycki -
Dominika Kojro
jako Ola Król -
Jan Jankowski
jako Grzegorz Król -
Agnieszka Wielgosz
jako Malwina Florek -
Halszka Lehman
jako Wiktoria -
Michał Mikołajczak
jako policjant Piotr Majczyk -
Urszula Dębska
jako Sabina Weksler -
Marcin Rogacewicz
jako Ksawery -
Błażej Michalski
jako Mikołaj "Mikser" Serczyński
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Jakub Miszczak
reżyseria
-
Marzena Szołtysik
reżyseria
-
Natalia Siwicka
reżyseria
-
Wojciech Todorow
reżyseria
Zobacz także
- Pierwsza miłość (4130) - serial obyczajowy - poniedziałek, 12 stycznia 18:00
- Pierwsza miłość (4131) - serial obyczajowy - wtorek, 13 stycznia 18:00
- Pierwsza miłość (4132) - serial obyczajowy - środa, 14 stycznia 18:00
- Pierwsza miłość (4133) - serial obyczajowy - czwartek, 15 stycznia 18:00
- Pierwsza miłość (4134) - serial obyczajowy - piątek, 16 stycznia 18:00
- Pierwsza miłość (4135) - serial obyczajowy - poniedziałek, 19 stycznia 18:00
- Pierwsza miłość (4136) - serial obyczajowy - wtorek, 20 stycznia 18:00
- Pierwsza miłość (4137) - serial obyczajowy - środa, 21 stycznia 18:00
