Pierwsza miłość
odc. 4072
Występują: | Aneta Zając, Grażyna Wolszczak, Karol Strasburger, Aleksandra Zienkiewicz |
---|---|
Reżyseria: | Jakub Miszczak, Marzena Szołtysik, Natalia Siwicka, Wojciech Todorow |
W skrócie: | Olek i Stach organizują Kulasowi wieczór kawalerski. Zapraszają również wójta, ponieważ śluby obu panów mają się odbyć jednocześnie. Jakub dostaje informację o nowym dawcy szpiku dla Angeliki. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
wtorek, 14 października za 12 dni |
18:00 | Polsat |
Opis
Grupa zaprzyjaźnionych mieszkańców Wrocławia i Wadlewa staje oko w oko z serią dramatycznych, a nierzadko także tragicznych wydarzeń. Marysia nadal nie potrafi zaufać swojej teściowej, Izabeli. Sypie się także życie osobiste jej kuzynki, Kingi, która doświadcza przedwczesnego porodu i dowiaduje się w końcu, że Janek ma dziecko z inną kobietą. Jej matka, Teresa, wikła się zaś w niebezpieczną relację z psychopatą Mateuszem. Również Marta nie może się oprzeć Brunonowi, który jest podejrzewany o zabójstwo. Emilka stara się zaś przetrwać rozłąkę z przebywającym w więzieniu Bartkiem. Tymczasem w Wadlewie pojawia się Jurek (Jacek Knap), nowy lekarz. Mężczyzna zakochuje się w Adriannie. Dominika, bliźniaczka Marysi, wraz ze swoją wspólniczką, Karmą (Monika Dawidziuk), staje się osią nowych intryg.
W tym odcinku
Olek ze Stachem organizują Kulasowi wieczór kawalerski. Postanawiają zaprosić również wójta, ponieważ śluby obu panów mają się odbyć jednocześnie. Iga i Alan mają okazję sprawdzić się w roli rodziców, gdy pod ich opiekę trafia nastoletni syn Huberta. Kieruje to myśli młodego mężczyzny w stronę Kostka - jego własnego syna. Jakub stawia klinikę w stan gotowości, gdy dostaje informację o nowym dawcy szpiku dla Angeliki. Jednak okazuje się, że pogodzona ze swoim losem dziewczyna odjechała już z rodzicami do domu.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Aneta Zając
jako Marysia -
Grażyna Wolszczak
jako Grażyna Weksler -
Karol Strasburger
jako Karol Weksler -
Aleksandra Zienkiewicz
jako Kinga Kulczycka -
Anna Ilczuk
jako Emilia -
Paweł Krucz
jako Błażej Król -
Paweł Okoński
jako Marian Śmiałek -
Rafał Kwietniewski
jako lekarz Bartek Miedzianowski -
Łukasz Płoszajski
jako Artur Kulczycki -
Dominika Kojro
jako Ola Król -
Jan Jankowski
jako Grzegorz Król -
Agnieszka Wielgosz
jako Malwina Florek -
Halszka Lehman
jako Wiktoria -
Michał Mikołajczak
jako policjant Piotr Majczyk -
Urszula Dębska
jako Sabina Weksler -
Marcin Rogacewicz
jako Ksawery -
Błażej Michalski
jako Mikołaj "Mikser" Serczyński
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Jakub Miszczak reżyseria
-
Marzena Szołtysik reżyseria
-
Natalia Siwicka reżyseria
-
Wojciech Todorow reżyseria
Zobacz także
- Pierwsza miłość (4064) - serial obyczajowy - dziś, 2 października 18:00
- Pierwsza miłość (4065) - serial obyczajowy - piątek, 3 października 18:00
- Pierwsza miłość (4066) - serial obyczajowy - poniedziałek, 6 października 18:00
- Pierwsza miłość (4067) - serial obyczajowy - wtorek, 7 października 18:00
- Pierwsza miłość (4068) - serial obyczajowy - środa, 8 października 18:00
- Pierwsza miłość (4069) - serial obyczajowy - czwartek, 9 października 18:00
- Pierwsza miłość (4070) - serial obyczajowy - piątek, 10 października 18:00
- Pierwsza miłość (4071) - serial obyczajowy - poniedziałek, 13 października 18:00
- Pierwsza miłość (4073) - serial obyczajowy - środa, 15 października 18:00