Pierwsza miłość
odc. 3869
Występują: | Aneta Zając, Grażyna Wolszczak, Karol Strasburger, Aleksandra Zienkiewicz |
---|---|
Reżyseria: | Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak, Katarzyna Klimkiewicz, Wojciech Beszłej |
W skrócie: | Przerażony Piotrek poznaje zamiary Remigiusza. Nie jest w stanie ich udaremnić. Tylko Biały może ocalić policjanta i Melkę. Dominika z odkrywa, że jej balsam do ciała okazał się porażką. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Ciąg dalszy perypetii grupy wrocławian oraz zaprzyjaźnionych z nimi mieszkańców maleńkiego Wadlewa. W życiu wielu z nich pojawią się zawirowania, nowe miłości, rozstania, ale też niebezpieczne sytuacje, w które zostaną wplątani. Podczas gdy Kalina (Magdalena Wieczorek) i Oskar (Filip Gurłacz) biorą ślub, Karol Weksler (Karol Strasburger) walczy o życie po rozległym zawale. Piotrek (Michał Mikołajczak) i Melka (Ewa Jakubowicz) kontynuują romans, ale mąż kobiety, który handluje bronią, Remigiusz Reterski (Stefan Pawłowski), nie zamierza pozwolić żonie odejść. Marysia (Aneta Zając) wreszcie odzyskuje Kacpra (Damian Kulec). W tym samym czasie małżeństwo jej siostry ciotecznej Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) przechodzi kryzys. Wśród dawnych bohaterów pojawiają się nowe postaci - Maja (Julia Kamińska) to lekarka, która zacznie pracować z Maurycym (Dawid Dziarkowski) w klinice We-Med - oraz wrócą te zapomniane, jak przestępca Mateusz Stik (Lesław Żurek), który wydostanie się na wolność, przez co Emilka (Anna Ilczuk) i Marta (Honorata Witańska) nie będą już mogły spać spokojnie.
W tym odcinku
Piotrek poznaje zamiary Remigiusza. Jest przerażony. Wie jednak, że nie jest w stanie nic zrobić, żeby je udaremnić. Cała nadzieja w Białym. Tylko on może uratować zarówno policjanta, jak i jego ukochaną, Melkę. Paulina dowiaduje się, że Jakub zerwał z Sylwią, asystentką Grażyny. Powodem rozstania jest podobno inna kobieta. Pielęgniarka nie ma jednak pewności, że chodzi o nią. Dominika z przerażeniem odkrywa, że jej balsam do ciała okazał się porażką. Nie zamierza się jednak poddawać. Jest gotowa na wszystko, żeby jej kariera nadal kwitła.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Aneta Zając
jako Marysia -
Grażyna Wolszczak
jako Grażyna Weksler -
Karol Strasburger
jako Karol Weksler -
Aleksandra Zienkiewicz
jako Kinga Kulczycka -
Anna Ilczuk
jako Emilia -
Paweł Krucz
jako Błażej Król -
Paweł Okoński
jako Marian Śmiałek -
Rafał Kwietniewski
jako lekarz Bartek Miedzianowski -
Łukasz Płoszajski
jako Artur Kulczycki -
Dominika Kojro
jako Ola Król -
Jan Jankowski
jako Grzegorz Król -
Agnieszka Wielgosz
jako Malwina Florek -
Halszka Lehman
jako Wiktoria -
Michał Mikołajczak
jako policjant Piotr Majczyk -
Urszula Dębska
jako Sabina Weksler -
Marcin Rogacewicz
jako Ksawery -
Błażej Michalski
jako Mikołaj "Mikser" Serczyński
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Krzysztof Łebski reżyseria
-
Jakub Miszczak reżyseria
-
Katarzyna Klimkiewicz reżyseria
-
Wojciech Beszłej reżyseria
Zobacz także
- Pierwsza miłość (4006) - serial obyczajowy - dziś, 30 kwietnia 18:00
- Pierwsza miłość (4007) - serial obyczajowy - piątek, 2 maja 18:00
- Pierwsza miłość (4008) - serial obyczajowy - poniedziałek, 5 maja 18:00
- Pierwsza miłość (4009) - serial obyczajowy - wtorek, 6 maja 18:00
- Pierwsza miłość (4010) - serial obyczajowy - środa, 7 maja 18:00
- Pierwsza miłość (4011) - serial obyczajowy - czwartek, 8 maja 18:00
- Pierwsza miłość (4012) - serial obyczajowy - piątek, 9 maja 18:00
- Pierwsza miłość (4013) - serial obyczajowy - poniedziałek, 12 maja 18:00
- Pierwsza miłość (4014) - serial obyczajowy - wtorek, 13 maja 18:00