x
Pierwsza miłość (3805)

Pierwsza miłość

odc. 3805

serial obyczajowy Polska 2024   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Grażyna Wolszczak, Karol Strasburger, Aleksandra Zienkiewicz
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak, Katarzyna Klimkiewicz, Wojciech Beszłej
W skrócie:Melka zapewnia Piotrka, że nie musi się o nią martwić. Marysia dowiaduje się o potajemnych spotkaniach Julki i Nikodema. Wbrew protestom córki zamierza porozmawiać z influencerem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ciąg dalszy perypetii Marysi Radosz (Aneta Zając) i jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), a także bliskich obu kobiet, przyjaciół i współpracowników. Pierwsza z nich stara się ułożyć sobie życie z lekarzem Kacprem (Damian Kulec), zaś druga dochodzi do siebie po przebytym nowotworze.

W tym odcinku

Melka zapewnia Piotrka, że nie musi się o nią martwić. On jednak nie odpuszcza, choć naraża się przełożonym. Tymczasem mąż kobiety szykuje dla niej sporą niespodziankę. Marysia dowiaduje się o potajemnych spotkaniach Julki i Nikodema. Wbrew protestom córki chce porozmawiać z influencerem. Kacper czuje się coraz lepiej, ale Basia odradza mu powrót do kliniki. Narzeczony Marysi podejrzewa, że pielęgniarka chce odciąć go od wspomnień, które łączą się z miejscem pracy. Arek i Jerzy zgłębiają sprawę tajemniczego zaginięcia sprzed lat. Marta przekonuje partnera, że nie powinien męczyć jej chorego ojca, ale mężczyzna twierdzi, że śledztwo wyjdzie mu na dobre. Ku jego zaskoczeniu Jerzy znika z mieszkania.

Występują (pokaż wszystkich)