x
Pierwsza miłość (3802)

Pierwsza miłość

odc. 3802

serial obyczajowy Polska 2024   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Grażyna Wolszczak, Karol Strasburger, Aleksandra Zienkiewicz
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak, Katarzyna Klimkiewicz, Wojciech Beszłej
W skrócie:Spotkanie z Melką nie przebiega zgodnie z wyobrażeniami Piotrka. Postanawia poznać prawdę o niej i Remigiuszu. Kaśka i Fabian chcą pomóc dziewczynie, która stała się ofiarą hejtu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ciąg dalszy perypetii Marysi Radosz (Aneta Zając) i jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), a także bliskich obu kobiet, przyjaciół i współpracowników. Pierwsza z nich stara się ułożyć sobie życie z lekarzem Kacprem (Damian Kulec), zaś druga dochodzi do siebie po przebytym nowotworze.

W tym odcinku

Spotkanie z Melką nie przebiega zgodnie z wyobrażeniami Piotrka. Policjant czuje, że jego była dziewczyna ma poważne kłopoty. Postanawia poznać prawdę o niej i tajemniczym Remigiuszu. Dowiaduje się, że mężczyzna jest mężem Melki. Adama irytuje pies Laury, Szofer. Niebawem okazuje się, że czworonóg zaginął. Kaśka i Fabian chcą pomóc dziewczynie, która stała się ofiarą hejtu koleżanek i kolegów z klasy. Nikt nie przyszedł na osiemnastkę, którą zorganizowała w Barbarianie. Współpracowników decyduje się także wesprzeć Jolka. Jej plan wszystkich zaskakuje.

Występują (pokaż wszystkich)