x
Pierwsza miłość (3773)

Pierwsza miłość

odc. 3773

serial obyczajowy Polska 2024   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Grażyna Wolszczak, Karol Strasburger, Aleksandra Zienkiewicz
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak, Katarzyna Klimkiewicz, Wojciech Beszłej
W skrócie:Marysia czeka na zakończenie operacji Kacpra. Jakub nie ma dla niej dobrych wieści. Halina chce mieć na oku Lucynkę, którą uważa za przyszłą synową. Zapisuje się na zajęcia do King's Fitness.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ciąg dalszy perypetii Marysi Radosz (Aneta Zając) i jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), a także bliskich obu kobiet, przyjaciół i współpracowników. Pierwsza z nich stara się ułożyć sobie życie z lekarzem Kacprem (Damian Kulec), zaś druga dochodzi do siebie po przebytym nowotworze.

W tym odcinku

Marysia w napięciu czeka na zakończenie operacji Kacpra. Niestety, gdy zabieg dobiega końca, Jakub nie ma dla niej dobrych wieści. Aniela nie może przestać myśleć o pocałunku Sylwestra. Pisze o nim w swoim dzienniku. Jednocześnie kobieta ma wrażenie, że stała się tematem plotek. Postanawia porozmawiać o tym z Kulasem. Halina chce mieć na oku Lucynkę, którą uważa za swoją przyszłą synową. W tym celu zapisuje się na zajęcia do King's Fitness. Maurycy zaczyna żałować tego, że przedstawił macosze koleżankę jako swoją dziewczynę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także