x
Pierwsza miłość (3772)

Pierwsza miłość

odc. 3772

serial obyczajowy Polska 2024   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Grażyna Wolszczak, Karol Strasburger, Aleksandra Zienkiewicz
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak, Katarzyna Klimkiewicz, Wojciech Beszłej
W skrócie:Karolina i pozostali mieszkańcy Wadlewa z radością witają Seweryna, o którego powrót z taką determinacją walczyli. Marysia boi się o Kacpra. Jej ukochany wymaga natychmiastowej operacji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ciąg dalszy perypetii Marysi Radosz (Aneta Zając) i jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), a także bliskich obu kobiet, przyjaciół i współpracowników. Pierwsza z nich stara się ułożyć sobie życie z lekarzem Kacprem (Damian Kulec), zaś druga dochodzi do siebie po przebytym nowotworze.

W tym odcinku

Karolina i pozostali mieszkańcy Wadlewa z radością witają Seweryna, o którego powrót z taką determinacją walczyli. Marysia boi się o Kacpra. Jej ukochany jest w ciężkim stanie i potrzebuje natychmiastowej operacji, ratującej mu życie. Wygląda jednak na to, że będzie ją musiał przeprowadzić Jakub Wenerski, który sam ma problemy zdrowotne. Olka umawia się z Borysem. Wyraźnie imponuje jej fakt, iż nie narzeka on na brak pieniędzy. Mężczyznę tymczasem bardziej interesuje Julita. Filip i Iga są bliscy podjęcia ważnej życiowej decyzji.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także