x
Pierwsza miłość (3769)

Pierwsza miłość

odc. 3769

serial obyczajowy Polska 2024   od 12 lat
Występują:Eryk Skonieczny, Aneta Zając, Grażyna Wolszczak, Karol Strasburger
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak, Katarzyna Klimkiewicz, Wojciech Beszłej
W skrócie:Piotrek stara się uświadomić Ance, że Kamil prawdopodobnie nie żyje, lecz ona nie traci nadziei. Andrzejek szykuje się na randkę z Mariolką. Nie dociera na miejsce. Karolina Kazanowa wpada w panikę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ciąg dalszy perypetii Marysi Radosz (Aneta Zając) i jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), a także bliskich obu kobiet, przyjaciół i współpracowników. Pierwsza z nich stara się ułożyć sobie życie z lekarzem Kacprem (Damian Kulec), zaś druga dochodzi do siebie po przebytym nowotworze.

W tym odcinku

Piotrek stara się uświadomić Ance, że prawdopodobnie nie uda się odnaleźć Kamila żywego. Jego zdaniem w porzuconej taksówce znaleziono za dużo krwi. Mimo to dziewczyna nie traci nadziei. Andrzejek szykuje się na randkę z Mariolką. Nie dociera jednak na miejsce spotkania. Na wieść o tym Karolina Kazanowa wpada w panikę. Obawia się, że jej synowi stało się coś złego. Krystian włamuje się do mieszkania Oliwki. Chce zabrać stamtąd coś bardzo dla niego ważnego. Kalina znajduje na wycieraczce ostrzeżenie. Jest przerażona.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także