x
Pierwsza miłość (3762)

Pierwsza miłość

odc. 3762

serial obyczajowy Polska 2024   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Grażyna Wolszczak, Karol Strasburger, Aleksandra Zienkiewicz
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak, Katarzyna Klimkiewicz, Wojciech Beszłej
W skrócie:Marta domyśla się, że Arek i Piotrek pobili się o nią. Jej sytuacja uczuciowa mocno się komplikuje. Dochodzi do dramatycznych zdarzeń związanych z prowadzonym przez Arka śledztwem dziennikarskim.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ciąg dalszy perypetii Marysi Radosz (Aneta Zając) i jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), a także bliskich obu kobiet, przyjaciół i współpracowników. Pierwsza z nich stara się ułożyć sobie życie z lekarzem Kacprem (Damian Kulec), zaś druga dochodzi do siebie po przebytym nowotworze.

W tym odcinku

Marta domyśla się, że Arek i Piotrek pobili się o nią. Jej sytuacja uczuciowa coraz bardziej się gmatwa. Tymczasem dochodzi do dramatycznych zdarzeń związanych z prowadzonym przez Arka śledztwem dziennikarskim. Lucynka zajmuje się małą Lusią. Maurycy zdradza dziewczynce swój sekret i prosi, by jej opiekunka się o nim nie dowiedziała. Nikt nie wierzy Sewerynowi, który twierdzi, że widział Zenona Kazana żywego. Niebawem policja znajduje w rzece zwłoki mężczyzny. Karolina zostaje wezwana, żeby dokonać identyfikacji.

Występują (pokaż wszystkich)