x
Pierwsza miłość (3760)

Pierwsza miłość

odc. 3760

serial obyczajowy Polska 2024   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Grażyna Wolszczak, Karol Strasburger, Aleksandra Zienkiewicz
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak, Katarzyna Klimkiewicz, Wojciech Beszłej
W skrócie:Tomek szykuje się do wyjazdu. Jego życie uczuciowe wywraca się do góry nogami. Rodzice Marcina są przekonani, że córka Emilki jest ich wnuczką. Arek zaczyna podejrzewać, że Martę i Piotrka coś łączy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ciąg dalszy perypetii Marysi Radosz (Aneta Zając) i jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), a także bliskich obu kobiet, przyjaciół i współpracowników. Pierwsza z nich stara się ułożyć sobie życie z lekarzem Kacprem (Damian Kulec), zaś druga dochodzi do siebie po przebytym nowotworze.

W tym odcinku

Tomek szykuje się do wyjazdu na staż w paryskiej restauracji. Tymczasem jego życie uczuciowe znów zostaje wywrócone do góry nogami. Rodzice Marcina są przekonani, że córka Emilki jest ich wnuczką. Kobieta zwierza się Bartkowi, iż być może problemy zdrowotne ich dziecka to kara dla niej za to, że zbyt szybko zapomniała o zmarłym partnerze. Arek natrafia na kolejne niejasne kwestie dotyczące działalności podejrzanego domu opieki nad seniorami. Jednocześnie zaczyna podejrzewać, że Martę i Piotrka coś łączy.

Występują (pokaż wszystkich)