x
Pierwsza miłość (3714)

Pierwsza miłość

odc. 3714

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Grażyna Wolszczak, Karol Strasburger, Aleksandra Zienkiewicz
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak, Katarzyna Klimkiewicz, Wojciech Beszłej
W skrócie:Kalina sądzi, że Krystian uprowadził Marlenkę. Tymczasem jego wierzyciele są gotowi na wszystko, aby odzyskać pieniądze. Dorota jedzie do Warszawy, by odświeżyć odziedziczone mieszkanie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne perypetie Marysi Radosz (Aneta Zając) oraz jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Obie doświadczają w życiu zarówno radości, jak i smutku. W tym sezonie dowiemy się m.in., jaki finał będą miały zmagania drugiej z nich z rakiem piersi. Poznamy też kolejne losy mieszkańców Wadlewa.

W tym odcinku

Kalina jest przekonana, że Krystian uprowadził Marlenkę. Ewie trudno jest w to uwierzyć, ale ponieważ jej syn i wnuczka faktycznie zaginęli, postanawia prosić Piotrka o pomoc. Kalina zgłasza zaś sprawę w komisariacie policji. Tymczasem przestępcy są gotowi na wszystko, aby odzyskać pieniądze, które Krystian jest im winien. Kinga dzieli się z Jankiem swoimi obawami. Ma wrażenie, że Gabi nie czuje się dobrze we własnym ciele. Uważa, że sprawa jest poważna i nie należy jej bagatelizować. Dorota jedzie do Warszawy, aby odświeżyć mieszkanie, które dostała w spadku po Jadwidze. Artur jest wściekły. Uważa, że jego partnerka szuka pretekstu, żeby znaleźć się znowu blisko Leszka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także