x
Pierwsza miłość (3713)

Pierwsza miłość

odc. 3713

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Grażyna Wolszczak, Karol Strasburger, Aleksandra Zienkiewicz
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak, Katarzyna Klimkiewicz, Wojciech Beszłej
W skrócie:Kalinę czeka rozmowa kwalifikacyjna w sprawie pracy. Kinga wraca do domu po operacji rekonstrukcji piersi. Gabi nadal nie chce wrócić do matki. Emil przygotowuje dla Dominiki niespodziankę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne perypetie Marysi Radosz (Aneta Zając) oraz jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Obie doświadczają w życiu zarówno radości, jak i smutku. W tym sezonie dowiemy się m.in., jaki finał będą miały zmagania drugiej z nich z rakiem piersi. Poznamy też kolejne losy mieszkańców Wadlewa.

W tym odcinku

Kalinę czeka rozmowa kwalifikacyjna w sprawie pracy. Ponieważ Oskar musi pojechać w interesach do Wadlewa, kobieta godzi się, by Marlenką zaopiekował się Krystian. Kinga wraca do domu po udanej operacji rekonstrukcji piersi. Gabi nadal nie chce wrócić do matki ani też wyjawić powodu, przez który uciekła z domu. Dziewczyna dużo rozmawia z Kingą, wypytując o szczegóły przebytego przez nią zabiegu. Kobietę zastanawia fakt, iż ten temat tak bardzo ją interesuje. Emil przygotowuje dla Dominiki niespodziankę. Jest nią piknik.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także