x
Pierwsza miłość (3712)

Pierwsza miłość

odc. 3712

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Grażyna Wolszczak, Karol Strasburger, Aleksandra Zienkiewicz
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak, Katarzyna Klimkiewicz, Wojciech Beszłej
W skrócie:Zaskoczona pojawieniem się Gabi, córki Janka, Kinga przedstawia ją przyjaciółkom. Okazuje się, że nastolatka uciekła od matki i nie zamierza do niej wracać. Janek czuje się niezręcznie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne perypetie Marysi Radosz (Aneta Zając) oraz jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Obie doświadczają w życiu zarówno radości, jak i smutku. W tym sezonie dowiemy się m.in., jaki finał będą miały zmagania drugiej z nich z rakiem piersi. Poznamy też kolejne losy mieszkańców Wadlewa.

W tym odcinku

Zaskoczona pojawieniem się Gabi, córki Janka, Kinga przedstawia ją przyjaciółkom. Okazuje się, że nastolatka uciekła od matki i w najbliższym czasie nie zamierza do niej wracać. Janek czuje się niezręcznie. Uważa, że dziewczyna wybrała fatalny moment na wizytę. Miki pomaga pobitemu przez dilera Filipowi. Proponuje mu pomoc w zakupie nielegalnych leków przeciwbólowych. Będąc pod ich wpływem, młody Wenerski włamuje się do mieszkania Igi. Tymczasem Jakub kontynuuje romans z Julitą, choć oboje czują, że powinni go zakończyć.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także