x
Pierwsza miłość (3711)

Pierwsza miłość

odc. 3711

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Grażyna Wolszczak, Karol Strasburger, Aleksandra Zienkiewicz
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak, Katarzyna Klimkiewicz, Wojciech Beszłej
W skrócie:Julita pomaga Filipowi w przygotowaniach do egzaminów poprawkowych. Marysia omawia z Małgosią operację plastyczną Kingi. U Żukowskich zjawia się nieznajoma nastolatka. Twierdzi, że jest córką Janka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne perypetie Marysi Radosz (Aneta Zając) oraz jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Obie doświadczają w życiu zarówno radości, jak i smutku. W tym sezonie dowiemy się m.in., jaki finał będą miały zmagania drugiej z nich z rakiem piersi. Poznamy też kolejne losy mieszkańców Wadlewa.

W tym odcinku

Julita stara się pomóc Filipowi w przygotowaniach do czekających go egzaminów poprawkowych. Nie jest jej jednak łatwo. Chłopak nie przykłada się do pracy. Na domiar złego nadal cierpi i szuka sposobu, jak ulżyć sobie w bólu. Marysia omawia z Małgosią operację plastyczną, która czeka Kingę. Chce mieć pewność, że przyjaciółka będzie w dobrych rękach. Tymczasem do drzwi Żukowskich puka nieznajoma nastolatka. Szuka ona Janka. Mówi, że ma na imię Gabi i jest jego córką. Przedsiębiorcza Amelka Kulas wpada na pomysł, jak może się szybko wzbogacić.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także