x
Pierwsza miłość (3710)

Pierwsza miłość

odc. 3710

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Grażyna Wolszczak, Karol Strasburger, Aleksandra Zienkiewicz
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak, Katarzyna Klimkiewicz, Wojciech Beszłej
W skrócie:Adam nie jest zadowolony, gdy po latach ponownie spotyka Paulinę. Oskara martwią wizyty Krystiana. Mężczyzna boi się, że były narkoman będzie miał zły wpływ na Marlenkę. Nie wie o długu Domańskiego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne perypetie Marysi Radosz (Aneta Zając) oraz jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Obie doświadczają w życiu zarówno radości, jak i smutku. W tym sezonie dowiemy się m.in., jaki finał będą miały zmagania drugiej z nich z rakiem piersi. Poznamy też kolejne losy mieszkańców Wadlewa.

W tym odcinku

Adam nie jest zadowolony, gdy po wielu latach ponownie spotyka Paulinę. Tak jak dawniej próbuje ją zdominować. Oskara martwią wizyty Krystiana w jego domu. Mężczyzna boi się, że jako były narkoman będzie on miał zły wpływ na Marlenkę. Nie wie, że Domański ma jeszcze inny problem. Niebezpieczni ludzie wciąż czekają na spłatę długu, jaki zaciągnął on u ich szefa. Białemu doskwiera brak pracy. Kolejne zakończone porażką rekrutacje powodują, że traci wiarę we własne możliwości. Tymczasem Borys, młody asystent Grażyny, zaczyna coraz śmielej kokietować szefową.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także