x
Pierwsza miłość (3709)

Pierwsza miłość

odc. 3709

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Grażyna Wolszczak, Karol Strasburger, Aleksandra Zienkiewicz
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak, Katarzyna Klimkiewicz, Wojciech Beszłej
W skrócie:Przyłapany na przyjmowaniu leków przeciwbólowych Filip zasłania się kłamstwem. Kacper martwi się, że terapia nie daje efektów. Oskar jest zaskoczony decyzją Kaliny o odejściu z firmy Karola.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne perypetie Marysi Radosz (Aneta Zając) oraz jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Obie doświadczają w życiu zarówno radości, jak i smutku. W tym sezonie dowiemy się m.in., jaki finał będą miały zmagania drugiej z nich z rakiem piersi. Poznamy też kolejne losy mieszkańców Wadlewa.

W tym odcinku

Przyłapany na przyjmowaniu silnych leków przeciwbólowych Filip zasłania się kłamstwem. Tymczasem Kacper martwi się, że terapia, którą zastosował wobec chłopaka, nie daje spodziewanych efektów. Marysia próbuje wytłumaczyć Jakubowi, że sytuacja jest poważna. On jednak nie słucha rad kobiety, zły, że w sprawę zaangażowany jest jej obecny partner. Oskara zaskakuje decyzja Kaliny o odejściu z firmy Karola i fakt, że ukochana już zdążyła się umówić na rozmowę kwalifikacyjną w innym miejscu. Weksler stara się przekonać Śmiałka do planowanej przez jego firmę inwestycji w Wadlewie. Ponieważ mężczyzna podchodzi do tego sceptycznie, znajduje mocny argument.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także