x
Pierwsza miłość (3708)

Pierwsza miłość

odc. 3708

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Grażyna Wolszczak, Karol Strasburger, Aleksandra Zienkiewicz
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak, Katarzyna Klimkiewicz, Wojciech Beszłej
W skrócie:Paulina cieszy się, że może poznać chłopaka córki. Iga (Waleria Gorobets) dużo opowiadała jej o Kamilu. Adam dostaje wezwanie na policję. Boi się konsekwencji operacji, którą ostatnio przeprowadził.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne perypetie Marysi Radosz (Aneta Zając) oraz jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Obie doświadczają w życiu zarówno radości, jak i smutku. W tym sezonie dowiemy się m.in., jaki finał będą miały zmagania drugiej z nich z rakiem piersi. Poznamy też kolejne losy mieszkańców Wadlewa.

W tym odcinku

Paulina się cieszy, że wreszcie może poznać chłopaka swojej córki. Iga dużo opowiadała jej bowiem o Kamilu. Jednocześnie kobietę martwi relacja, którą dziewczyna buduje z Adamem Biernackim. Zbyt dobrze pamięta powody, dla których nie chciała, żeby Iga miała kontakt z biologicznym ojcem. Filip wyraźnie cierpi i potrzebuje tabletek przeciwbólowych. Małgosię martwi stan chłopaka, a on wykorzystuje niepokój matki, aby namówić ją do wypisania kolejnej recepty. Adam dostaje wezwanie na policję. Boi się, że fakt, iż zgodził się przeprowadzić operację plastyczną gangstera, położy kres jego karierze. Ku zaskoczeniu Kaliny i Oskara Karol nie tylko nie zwalnia Olki, ale jeszcze ją awansuje.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także