x
Pierwsza miłość (3707)

Pierwsza miłość

odc. 3707

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Grażyna Wolszczak, Karol Strasburger, Aleksandra Zienkiewicz
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak, Katarzyna Klimkiewicz, Wojciech Beszłej
W skrócie:Olka odbiera Arturowi ważną klientkę. Traci ją jednak z powodu bezczelnego zachowania. Grażyna jest wściekła, że w klinice, bez jej wiedzy, operowano gangstera. Wini za to Małgosię.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne perypetie Marysi Radosz (Aneta Zając) oraz jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Obie doświadczają w życiu zarówno radości, jak i smutku. W tym sezonie dowiemy się m.in., jaki finał będą miały zmagania drugiej z nich z rakiem piersi. Poznamy też kolejne losy mieszkańców Wadlewa.

W tym odcinku

Seweryn jest przekonany, że zegarek, który Andrzejek dostał od ojca, jest kradziony. Nastolatek nie chce jednak dopuścić tej myśli do siebie i broni dobrego imienia rodzica. Olce udaje się odebrać Arturowi ważną klientkę. Traci ją jednak z powodu bezczelnego zachowania, a swoją niekompetencją naraża firmę na spore straty finansowe. Wszyscy czekają na rozwój wydarzeń, wiedząc, że Karol Weksler niełatwo wybacza tego typu błędy. Grażyna jest wściekła, że w klinice, bez jej wiedzy, operowano poszukiwanego przez policję gangstera. Wini za to Małgosię. Adam, który uczestniczył w zabiegu, też ma kłopoty. Do Wrocławia przyjeżdża Paulina Sawicka (Jowita Budnik), matka Igi. Pracująca jako salowa w domu opieki w Niemczech kobieta wróciła do Polski na wieść o tym, że komornik zajął jej mieszkanie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także