x
Pierwsza miłość (3706)

Pierwsza miłość

odc. 3706

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Grażyna Wolszczak, Karol Strasburger, Aleksandra Zienkiewicz
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak, Katarzyna Klimkiewicz, Wojciech Beszłej
W skrócie:Zdani na łaskę ochroniarzy gangstera Arek i Marta znajdują się w niebezpieczeństwie. Kalina i Oskar postanawiają porozmawiać z Wekslerem na temat bezczelnego zachowania nowej pracownicy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne perypetie Marysi Radosz (Aneta Zając) oraz jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Obie doświadczają w życiu zarówno radości, jak i smutku. W tym sezonie dowiemy się m.in., jaki finał będą miały zmagania drugiej z nich z rakiem piersi. Poznamy też kolejne losy mieszkańców Wadlewa.

W tym odcinku

Zdani na łaskę ochroniarzy gangstera Arek i Marta znajdują się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Do kobiety powracają traumatyczne wspomnienia. Kalina i Oskar postanawiają poważnie porozmawiać z Karolem Wekslerem na temat niekompetencji i bezczelnego zachowania nowej pracownicy, Olki. Mężczyzna ma jednak zupełnie inne zdanie w tej kwestii. Karolina Kazanowa wyraźnie widzi, że Andrzejek jest pod coraz większym wpływem biologicznego ojca. Może się to jednak zmienić, ponieważ pojawia się podejrzenie, że mężczyzna dopuścił się kradzieży.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także