x
Pierwsza miłość (3705)

Pierwsza miłość

odc. 3705

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Grażyna Wolszczak, Karol Strasburger, Aleksandra Zienkiewicz
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak, Katarzyna Klimkiewicz, Wojciech Beszłej
W skrócie:Kalina żąda od Krystiana, by wykonał test na obecność narkotyków w organizmie. Od jego wyniku kobieta uzależnia swoją zgodę na to, aby widywał się z córką. On czuje się urażony jej podejrzeniami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne perypetie Marysi Radosz (Aneta Zając) oraz jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Obie doświadczają w życiu zarówno radości, jak i smutku. W tym sezonie dowiemy się m.in., jaki finał będą miały zmagania drugiej z nich z rakiem piersi. Poznamy też kolejne losy mieszkańców Wadlewa.

W tym odcinku

Kalina żąda od Krystiana, by wykonał test na obecność narkotyków w organizmie. Od jego wyniku kobieta uzależnia swoją zgodę na to, aby widywał się z córką. Mężczyzna czuje się urażony jej podejrzeniami. Pomimo wcześniejszej porażki Arek nadal usiłuje odnaleźć gangstera o pseudonimie Grabarz. Prosi Marysię, żeby sprawdziła, czy daty lub godziny operacji nie zostały w ostatniej chwili zmienione. Jest przekonany, że przestępca został przez kogoś uprzedzony o planach policji. Marysia pomaga im, choć wie, że może się narazić Grażynie. Arek i Marta podążają tropem przez nią podrzuconym. Wpadają jednak w pułapkę. W Wadlewie Marian Śmiałek kompletuje drużynę piłkarską.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także