x
Pierwsza miłość (3665)

Pierwsza miłość

odc. 3665

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Urszula Dębska, Grażyna Wolszczak, Karol Strasburger
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak, Katarzyna Klimkiewicz, Wojciech Beszłej
W skrócie:Sytuacja w klinice staje się coraz bardziej dramatyczna. Marysia i Kacper z poświęceniem starają się zadbać o bezpieczeństwo pacjentów. Julka jest zła na Michała, który rujnuje jej plany towarzyskie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne perypetie Marysi Radosz (Aneta Zając) oraz jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Obie doświadczają w życiu zarówno radości, jak i smutku. W tym sezonie dowiemy się m.in., jaki finał będą miały zmagania drugiej z nich z rakiem piersi. Poznamy też kolejne losy mieszkańców Wadlewa.

W tym odcinku

Sytuacja w klinice staje się coraz bardziej dramatyczna. Marysia i Kacper starają się zapanować nad emocjami i zadbać o bezpieczeństwo pacjentów. Wymaga to od nich poświęcenia, sprytu i szybkiego podejmowania strategicznych decyzji. Chodzi w końcu o ludzkie życia. Julka jest zła na Michała, który rujnuje jej plany towarzyskie. Okazuje się, że w tajemnicy przez wszystkimi zaprosiła kolegę. Pojawienie się Michała niweczy plany Julki. Niespodziewanie odwiedza ich Wenerski. Zawiązują się między nimi pewien sojusz. Laura podejrzewa, że Biały i Iga mają się ku sobie. Czuje się niezręcznie i nie wie, czy powinna o tym poinformować Ankę. Pani Halinka dochodzi do siebie po operacji.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także