x
Pierwsza miłość (3664)

Pierwsza miłość

odc. 3664

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Urszula Dębska, Grażyna Wolszczak, Karol Strasburger
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak, Katarzyna Klimkiewicz, Wojciech Beszłej
W skrócie:Marysię czeka nocny dyżur. Julka cieszy się, że zostanie sama w domu. Edward nie zamierza dłużej dawać się oszukiwać Dominice. Grażyna osobiście zajmuje się celebrytą, który przebywa w jej klinice.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne perypetie Marysi Radosz (Aneta Zając) oraz jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Obie doświadczają w życiu zarówno radości, jak i smutku. W tym sezonie dowiemy się m.in., jaki finał będą miały zmagania drugiej z nich z rakiem piersi. Poznamy też kolejne losy mieszkańców Wadlewa.

W tym odcinku

Marysię czeka nocny dyżur w szpitalu. Julka cieszy się, że w końcu zostanie sama w domu. Marysia nie jest pewna, czy to dobry pomysł. Bartek próbuje uświadomić Śmiałkowi, że pora już zdjąć obrączkę i przestać rozpaczać po Annie. Emilka jest coraz bardziej wrażliwa na smaki i zapachy, które do tej pory jej nie przeszkadzały. Ktoś łączy fakty i wie już, co dzieje się z dziewczyną. Kinga próbuje rozmawiać z psychoonkologiem o swoich emocjach i uczuciach po operacji. Edward nie zamierza dłużej dać się oszukiwać Dominice. Grażyna osobiście zajmuje się celebrytą, który gości w jej klinice. Otacza też opieką ojca pacjenta.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także