x
Pierwsza miłość (3663)

Pierwsza miłość

odc. 3663

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Urszula Dębska, Grażyna Wolszczak, Karol Strasburger
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak, Katarzyna Klimkiewicz, Wojciech Beszłej
W skrócie:Pielęgniarka Basia postanawia szczerze porozmawiać z Kacprem. Jest gotowa wycofać oskarżenia przeciw niemu. Grażyna jest na nią wściekła. Tymczasem w klinice pojawia się celebryta, na którego czekała.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne perypetie Marysi Radosz (Aneta Zając) oraz jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Obie doświadczają w życiu zarówno radości, jak i smutku. W tym sezonie dowiemy się m.in., jaki finał będą miały zmagania drugiej z nich z rakiem piersi. Poznamy też kolejne losy mieszkańców Wadlewa.

W tym odcinku

Janek wraz z chłopcami stara się być blisko Kingi, która nie czuje się dobrze po operacji. Nie chce, by bliscy widzieli jej rozgoryczenie. Pielęgniarka Basia postanawia szczerze porozmawiać z Kacprem. Chce zrozumieć chłopaka i oczyścić atmosferę między nimi. Postanawia też wycofać oskarżenia przeciw niemu. Grażyna jest na nią wściekła. Nie ma jednak czasu na odwet, ponieważ w klinice pojawia się celebryta, na którego czekała. Grażyna nie wie jednak, że jej ośrodek obserwują ludzie, którzy nie mają dobrych zamiarów. Lucynka nie może dojść do siebie po maratonie. Postanawia zostać w łóżku.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także