x
Pierwsza miłość (3662)

Pierwsza miłość

odc. 3662

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Urszula Dębska, Grażyna Wolszczak, Karol Strasburger
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak, Katarzyna Klimkiewicz, Wojciech Beszłej
W skrócie:Kinga przeżywa zbliżającą się operację. Marysia stara się trwać przy jej boku. Zbliża się wreszcie maraton, do którego przygotowywali się przyjaciele pacjentki, aby biec w jej imieniu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne perypetie Marysi Radosz (Aneta Zając) oraz jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Obie doświadczają w życiu zarówno radości, jak i smutku. W tym sezonie dowiemy się m.in., jaki finał będą miały zmagania drugiej z nich z rakiem piersi. Poznamy też kolejne losy mieszkańców Wadlewa.

W tym odcinku

Kinga bardzo przeżywa zbliżającą się operację. Mastektomia zmieni jej ciało na zawsze. Marysia stara się trwać przy jej boku. Zbliża się wreszcie maraton, do którego przygotowywali się przyjaciele pacjentki, aby biec w jej imieniu. Kulas wraz z dziećmi dekoruje świetlicę, by hucznie powitać wracającą ze szpitala Melisę. Andrzejek chce, aby wszystko wypadło idealnie i jako jeden z głównych sponsorów imprezy zarządza jej przebiegiem. Melisa postanawia ostatecznie rozliczyć się z Emilką. Natomiast Grażyna przejmuje się zbliżającą się wizytą pacjenta VIP. Jolka ponosi konsekwencje swojego zachowania i każdy jej ruch obserwowany jest przez czujnego ojca. Fabian martwi się o córkę i chce jej dać nauczkę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także