x
Pierwsza miłość (3627)

Pierwsza miłość

odc. 3627

serial obyczajowy Polska 2022-2023   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Urszula Dębska, Grażyna Wolszczak, Karol Strasburger
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak, Katarzyna Klimkiewicz, Wojciech Beszłej
W skrócie:Marcie, Jankowi i Arkowi grozi niebezpieczeństwo. Ochroniarze Żaryńskiego postanawiają się ich pozbyć. Do Kaliny przychodzi dziennikarka, która insynuuje, że porwanie Doroty mógł zlecić Weksler.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne perypetie Marysi Radosz (Aneta Zając) oraz jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Obie doświadczają w życiu zarówno radości, jak i smutku. Poznamy też kolejne losy mieszkańców Wadlewa, którzy wciąż borykają się ze skutkami udziału w reality show.

W tym odcinku

Marcie, Jankowi i Arkowi grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Ochroniarze Żaryńskiego postanawiają pozbyć się ich raz na zawsze. Prośby o litość na nich nie działają. Julita walczy o życie w starciu z bezwzględnym Rafałem. Do Kaliny przychodzi dziennikarka, która wypytuje o zaginioną Dorotę. Insynuuje, że porwanie kobiety mógł zlecić Karol Weksler. Tymczasem przejęty Brian omawia ze Śmiałkiem kampanię wyborczą i strategie, których mogliby wdrożyć, aby zdobyć przewagę nad kontrkandydatem. Okazuje się jednak, że będą musieli powalczyć przede wszystkim o głosy mieszkańców Wadlewa. Brian wpada na pewien pomysł. Do Śmiałka niespodziewanie przyjeżdża Krystyna.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także