x
Pierwsza miłość (3594)

Pierwsza miłość

odc. 3594

serial obyczajowy Polska 2022-2023   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Urszula Dębska, Grażyna Wolszczak, Karol Strasburger
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak, Katarzyna Klimkiewicz, Wojciech Beszłej
W skrócie:Karol chce, żeby Michał złożył swój podpis pod pewnym projektem, który czeka na akceptację architekta. Drugi z mężczyzna ma jednak zastrzeżenia i odmawia wykonania polecenia szefa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne perypetie Marysi Radosz (Aneta Zając) oraz jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Obie doświadczają w życiu zarówno radości, jak i smutku. Poznamy też kolejne losy mieszkańców Wadlewa, którzy wciąż borykają się ze skutkami udziału w reality show.

W tym odcinku

Karol chce, żeby Michał złożył swój podpis pod pewnym projektem, który czeka na akceptację architekta. Drugi z mężczyzna ma jednak zastrzeżenia i odmawia wykonania polecenia szefa. Sytuacja staje się napięta. Laura cieszy się z odwiedzin u córki i korzysta ze wspólnego czasu. W drodze powrotnej do Polski poznaje sympatycznego miłośnika sztuki o imieniu Adam. Laura przypomina sobie umowę zawartą z Martą i daje mu swój numer telefonu. Julita stara się wykorzystać każdą chwilę na naukę - również w pracy. Do Barbariana nieoczekiwanie wraca Joanna. Zestresowana Marysia szykuje się na rozprawę sądową. Ma zeznawać jako świadek w sprawie Weroniki. Kinga stara się wspierać przyjaciółkę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także