Pierwsza miłość (3514)

Pierwsza miłość

odc. 3514

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Urszula Dębska, Grażyna Wolszczak, Karol Strasburger
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak, Katarzyna Klimkiewicz, Wojciech Beszłej
W skrócie:Arek zaczepia Martę przed budynkiem sądu. Próbuje zdobyć materiały do artykułu na temat Mateusza. Tymczasem pani mecenas, która reprezentuje oskarżonego, przyjmuje zaskakującą linię obrony.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Wrocławia i wsi Wadlewo. Akcja skupia się na perypetiach Marysi (Aneta Zając), Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) oraz ich przyjaciół i bliskich. W tym sezonie dowiemy się m.in., jak ułoży się kiełkująca dopiero relacja pierwszej z nich z nowym partnerem, Wenerskim (Przemysław Sadowski). Jej kuzynka podejmie zaś nowe wyzwanie zawodowe i rozpocznie karierę w telewizji.

W tym odcinku

Arek zaczepia Martę przed budynkiem sądu. Jest wyjątkowo natrętny, próbując zdobyć materiały do artykułu na temat Mateusza. Ignoruje odmowę i śledzi kobietę oraz jej przyjaciółki w drodze do hotelu. Kinga zamierza złożyć skargę w redakcji, w której pracuje stalker. Tymczasem pani mecenas, która reprezentuje Mateusza w sądzie, przyjmuje zaskakującą linię obrony. Kacper prosi Samuela, by powiedział mu, co tak naprawdę zaszło między nim a Weroniką. Wenerski czuje się urażony, gdy poznaje powód, dla którego Marysia odwołała kolejne spotkanie. Odnosi wrażenie, że wszyscy są dla niej ważniejsi od niego. W trakcie rozmowy z ukochaną Jakub podejmuje trudną decyzję.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także

x