Pierwsza miłość (3503)

Pierwsza miłość

odc. 3503

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Urszula Dębska, Grażyna Wolszczak, Karol Strasburger
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak, Katarzyna Klimkiewicz, Wojciech Beszłej
W skrócie:Zwolniony z pracy Janek pojawia się w siedzibie stacji. Anita wzywa ochronę. Właścicielowi mieszkania nie podoba się, że Filip urządził huczną imprezę. Wenerski nie ma zamiaru znów ratować syna.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Wrocławia i wsi Wadlewo. Akcja skupia się na perypetiach Marysi (Aneta Zając), Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) oraz ich przyjaciół i bliskich. W tym sezonie dowiemy się m.in., jak ułoży się kiełkująca dopiero relacja pierwszej z nich z nowym partnerem, Wenerskim (Przemysław Sadowski). Jej kuzynka podejmie zaś nowe wyzwanie zawodowe i rozpocznie karierę w telewizji.

W tym odcinku

Janek, którego zwolniono z pracy, niespodziewanie pojawia się w siedzibie stacji. Anita uważa, że to niepokojące. Dzwoni po ochronę. Właścicielowi mieszkania, które wynajął Filip, nie podoba się, że chłopak urządził w lokalu huczną imprezę. Wenerski nie ma zamiaru po raz kolejny ratować syna. Niespodziewanie beztroskiego mężczyznę wspiera Biały. Do Marysi docierają niepokojące plotki dotyczące Weroniki i Samuela. Zastanawia się, czy powinna powiedzieć Kacprowi, o czym rozmawiają pracownicy szpitala. Śmiałek martwi się, że reality show wprowadza tak dużo zamieszania w codzienne życie mieszkańców Wadlewa. Ma pewien plan. Arczi pomaga Michałowi wrócić do formy. Ten jednak okazuje się niełatwym pacjentem. Tomek słyszy plotki na temat nowego znajomego Jolki. Postanawia zrobić prawo jazdy. Prosi mamę, by opłaciła mu kurs.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także