Pierwsza miłość (3470)

Pierwsza miłość

odc. 3470

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Urszula Dębska, Grażyna Wolszczak, Karol Strasburger
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak, Katarzyna Klimkiewicz, Wojciech Beszłej
W skrócie:Marysia i Julka źle znoszą pobyt Dominiki w ich domu. Kobieta ukrywa się przed policją. Malwina tworzy listę, co trzeba przygotować po jej ślubie ze Stachem. Rozdziela zadania wśród przyjaciółek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Wrocławia i wsi Wadlewo. Akcja skupia się na perypetiach Marysi (Aneta Zając), Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) oraz ich przyjaciół i bliskich. W tym sezonie dowiemy się m.in., jak ułoży się kiełkująca dopiero relacja pierwszej z nich z nowym partnerem, Wenerskim (Przemysław Sadowski). Jej kuzynka podejmie zaś nowe wyzwanie zawodowe i rozpocznie karierę w telewizji.

W tym odcinku

Marysia i Julka źle znoszą pobyt Dominiki w ich domu. Z obawy przed policją, nie może ona jednak wychodzić, ani też zameldować się w hotelu. Na światło dzienne wychodzą niepokojące fakty, dotyczące porwania jej ukochanego. Malwina tworzy listę, co trzeba przygotować po jej ślubie ze Stachem, i postanawia rozdzielić zadania wśród przyjaciółek. Okazuje się jednak, że niektóre jej oczekiwania są mocno wygórowane i może być problem z ich realizacją. Podczas rozmowy o małżeństwie Malwina nabiera wątpliwości. Tymczasem w świetlicy pojawia się niespodziewany gość. Pani Gabrysia wraca z sanatorium. Fabian cieszy się z powrotu przyjaciółki i jest w szoku na wieść o jej decyzji w sprawie męża. Kobieta z niepokojem zauważa, że ktoś z powodzeniem zastępował ją w firmie podczas jej nieobecności. Martwi się o utrzymanie swojego stanowiska.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także